Artykuł

Służebność przesyłu i użytkowanie wieczyste - praktyka i orzecznictwo (24 godziny edukacyjne)

12 październik 2013
Napisał 

W czwartek 21 listopada rozpoczynamy (w grupie 83 uczestników) szkolenie w Bydgoszczy (w programie 24 godziny edukacyjne). Program do pobrania w załączeniu.

 

Polskie Towarzystwo Rzeczoznawców Majątkowych

zaprasza

na warsztaty zawodowe pt.

"Służebność przesyłu i użytkowanie wieczyste - praktyka i orzecznictwo"

TERMIN:                     21 - 23 listopada 2013 r.

Spotkanie rozpoczynamy w czwartek 21 listopada obiadem o godzinie 1500 i kończymy również obiadem w sobotę 23 listopada br.

MIEJSCE:                    Hotel Brda w Bydgoszczy

ul. Dworcowa 94

85-010 Bydgoszcz

http://www.hotelbrda.com.pl/http://www.hotelbrda.com.pl/

 

 

Ostateczna lista uczestników:

Lp. Nazwisko Imię Nr uprawnień Miejscowość
1 Antczak Hanna 4021 Bydgoszcz
2 Bratek Sabina 4960 Siemanowice Śląskie
3 Bujak Jerzy 3111 Limanowa
4 Cebula Małgorzata 4457 Chrzanów
5 Czerniecka-Rychalska Barbara 2071 Olsztyn
6 Czuczman Elżbieta 1815 Kosakowo Podgórze
7 Danecka-Żelezik Katarzyna 5429 Zawiercie
8 Domański Witold 1503 Kielce
9 Drapała Tadeusz 751 Platerówka
10 Drelich Paweł 544 Wrocław
11 Dudek Magdalena   Gdańsk
12 Dudkiewicz Jan 3345 Kołobrzeg
13 Dzidek Wiesława 4493 Kalwaria Zebrzydowska
14 Filipek Irmina 2754 Kętrzyn
15 Flaherty Beata 4470 ME8 7PR Kent, UK
16 Flis Leszek   Łomianki
17 Fojt Bożena 3520 Katowice
18 Furman Krzysztof 696 Piła
19 Gabara-Bella Agnieszka 4966 Bydgoszcz
20 Gałan Anna 3855 Motycz
21 Gryszko Daniel   Gdańsk
22 Holwek Iwona 768 Pabianice
23 Jaros Janina 2133 Ścinawa
24 Jasiński Krzysztof 4397 Jabłonna
25 Jędraszak Dariusz 2793 Poznań
26 Jędraszczyk Zbigniew 795 Częstochowa
27 Kaczmarczyk Tomasz 3216 Wrocław
28 Kiczan Teresa 355 Gliwice
29 Kokot Sebastian 3958 Szczecin
30 Komoda Bogusław 2118 Borówiec
31 Kondraciewicz Sławomir 589 Koszalin
32 Korniak Tatiana 3696 Chorzów
33 Krzeczkowska Krystyna 3620 Kraków
34 Krzysztoń Augustyn 1323 Opole
35 Kula Zbigniew 2013 Bełchatów
36 Leń Robert 3716 Wilga
37 Luto Michał 4325 Suwałki
38 Marcińczak Michał 5241 Łódz
39 Marczak Marianna   Bydgoszcz
40 Matejczuk Jarosław 3447 Gdańsk
41 Mikler Waldemar 3115 Nowy Targ
42 Mordzak Ewa 3735 Toruń
43 Moś Jan 2379 Warszawa
44 Nawłoka Jerzy 2638 Dąbrowa Górnicza
45 Niemczewski Zbigniew   Poznań
46 Nosal Jan 1859 Wołów
47 Olszewski Krzysztof 162 Gdańsk
48 Opala Magdalena 4809 Warszawa
49 Ostrowski Adam   Bydgoszcz
50 Pawela Eleonora x Konin
51 Pawęska Ewa   Warszawa
52 Pełeński Piotr 3448 Gdańsk
53 Pilarczyk Elzbieta 2515 Warszawa
54 Podmokły Maria 460 Chrzanów
55 Podoliński Jacek 3989 Kluczbork
56 Przytuła Janiusz 837 Strzegom
57 Rożko Jolanta 3012 Włocławek
58 Ryska-Ostrowska Ewa 3224 Warszawa
59 Sawicka-Gołoś Ewa 321 Warszawa
60 Serdakowski Piotr 1203 Rybnik
61 Sereda-Nagórka Agnieszka 5394 Mały Rudnik
62 Sienko Edyta Małgorzata 5270 Gostyń
63 Skwara Dobrosława 5171 Częstochowa
64 Sobczak Robert 2207 Warszawa
65 Stanisławski Dariusz 4093 Częstochowa
66 Starzec Aleksandra 5234 Olkusz
67 Szeląg Stanisław 2336 Rzeszów
68 Szwaja Zbigniew 4101 Jastrzębie - Zdrój
69 Szykulska Beata 268 Lublin
70 Talarski Piotr 3774 Leszno
71 Tomkiewicz Krystyna 1001 Suwałki
72 Trzasko Teresa 3351 Augustów
73 Waluk-Pacholska Joanna 5076 Białystok
74 Wesołowska Margareta 4451 Toruń
75 Węgierska Katarzyna   Bydgoszcz
76 Wojnarowska Iwona x Konin
77 Wolant Wiesława 3658 Toruń
78 Wolski Maciej 2553 Gliwice
79 Woronkiewicz Łukasz 5227 Warszawa
80 Wrześniak-Hołda Regina 808 Sławków
81 Zamroch Piotr   Toruń
82 Ziemkowski Wojciech 3131 Sochaczew
83 Pander Krystyna 2202 Giżycko

 

 

Szkolenie zgłoszone do Departamentu Gospodarki Nieruchomościami Ministerstwa Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej, a uczestnicy otrzymają zaświadczenia stosowne do rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 30 lipca 2010 r. odnoszące się w pełni do bieżących wymagań stałego doskonalenia kwalifikacji zawodowych.

Szkolenie obejmuje - 24 godziny edukacyjne (minimalna ilość niezbędna do wypełnienia obowiązku ustawicznego szkolenia), program przeznaczony dla rzeczoznawców majątkowych.

KOSZTY w cenach brutto:     

udział w szkoleniu plus noclegi i pełne wyżywienie                                           820 PLN

udział w szkoleniu plus obiady, serwisy kawowe, kolacje (bez noclegów)      600 PLN

pobyt osoby towarzyszącej (bez udziału w szkoleniu)                                       650 PLN          

             

W ramach opłaty 600 zł za udział w szkoleniu uczestnicy otrzymają wszystkie prawa czynnego brania udziału w zajęciach, pokryte zostaną koszty obiadów oraz uroczystych kolacji z wyłączeniem jednakże możliwości przenocowania się.

Lista zgłoszeń aktualizowana jest zgodnie z datą wpływu na rachunek PTRM.

Powyższe koszty szkolenia są cenami obowiązującymi osoby posiadające licencję rzeczoznawcy majątkowego. Uczestnicy nieposiadający ww. uprawnień, uiszczają za udział w szkoleniu opłatę z doliczeniem 23% podatku VAT.

Załączony formularz proszę przesłać na adres: sekretariat@ptrm.pl oraz dokonać wpłaty w terminie do 15 października br. Jeśli zostaną wolne miejsca, to będziemy przyjmować zgłoszenia także po 15 października, jednak ze zwiększoną opłatą ? odpowiednio 920 zł i 700 zł.

Wpłaty prosimy dokonać na konto bankowe numer:

11 1020 3150 0000 3302 0072 5010 Bank PKO BP SA

Wszelkie prośby o wyjaśnienia i pytania proszę kierować pod adres poczty: sekretariat@ptrm.pl lub tel. do biura PTRM tel. +48 (22) 828 40 11.

z pozdrowieniami i do zobaczenia,

Leszek Flis                                       Tatiana Korniak                                                           Mieczysław Anioł


Powyższe koszty szkolenia są cenami obowiązującymi osoby posiadające licencję rzeczoznawcy majątkowego. Uczestnicy nieposiadający ww. uprawnień, uiszczają za udział w szkoleniu opłatę z doliczeniem 23% podatku VAT.