Barbara Dziurzycka-Wojciechowicz

Barbara Dziurzycka-Wojciechowicz

 • Funkcja w PTRM
  Członek PTRM
 • Miasto
  Jelenia Góra
 • Firma
  B D NIERUCHOMOŚCI WYCENA I OBRÓT BARBARA DZIURZYCKA WOJCIECHOWICZ
 • Adres biura
  ul. Kosmonautów 1, 58-500 Jelenia Góra
 • e-mail
  basia_jg@interia.pl
 • Tel. stacj.
  75 767-525-02
 • Tel. kom.
  605-51-56-99
 • NIP
  611-18-39-022
 • REGON
  20296522

MOJE PUBLIKACJE:

Walne Zgromadzenie PTRM oraz szkolenie zawodowe

28 listopad 2020 Dział: Co nowego?

Niemal po rocznej przerwie, w dniach 01-03 października 2020 roku odbyło się kolejne spotkanie członków PTRM, tym razem w Medical SPA Hotel Lawendowe Termy - Uniejów.
W ramach spotkania odbyło się Walne Zgromadzenie Członków Polskiego Towarzystwa Rzeczoznawców Majątkowych oraz szkolenie zawodowe.
Zaproponowana tematyka oraz miejsce szkolenia spotkało się z ogromnym zainteresowaniem członków PTRM. Pomimo pandemii wirusa SARS-CoV-2 frekwencja wyniosła prawie 80 % członków Towarzystwa.
W pierwszym dniu spotkania odbyło się Walne Zgromadzenie Członków PTRM - część sprawozdawcza, a następnego dnia część wyborcza, do organów statutowych, których kadencja upływała w bieżącym roku. Podczas zgromadzenia podsumowaliśmy ostatni okres naszej działalności oraz podziękowaliśmy Koleżankom i Kolegom za okres ponad dwuletniej, sumiennej i bardzo ważnej pracy na rzecz naszego Towarzystwa.

DSCN4631wp maly

Wyrazem zaufania i uznania za dotychczasową prace członków ciał statutowych był ich wybór na kolejną kadencję w niemal niezmienionym składzie:

Rada Główna: Małgorzata Cebula, Wioletta Holak, Anna Kopertowska, Jarosław Matejczuk i Janusz Przytuła;

Komisja Rewizyjna: Przemysław Buczek, Krzysztof Krzywicki i Jan Szczygielski;

Komisja Dyscyplinarna: Tadeusz Dębski, Ewa Klonowska i Włodzimierz Paszcza;

Koleżankom i Kolegom wybranym do poszczególnych ciał statutowych życzymy spełnienia i satysfakcji z pracy na rzecz Polskiego Towarzystwa Rzeczoznawców Majątkowych w najbliższej kadencji.
Pozostały czas spotkania został poświęcony na doskonalenie zawodowe członków towarzystwa. W piątkowe popołudnie zajęcia z tematyki wyceny nieruchomości dla potrzeb realizacji roszczenia w trybie art. 36 ust.1 pkt 2 (wykupieniu nieruchomości lub jej części) ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym przeprowadziła koleżanka Hanna Antczak. W ramach zajęć szczegółowo omówiono studium przypadku wyceny kilkuhektarowego gruntu bez prawa zabudowy.

W ostatnim dniu spotkania, szkolenie poprowadził kolega Krzysztof Krzywicki . W ramach zajęć zastał omówiony przykładowy sposób wyceny środków trwałych, sposób szacowania utraconych korzyści za brak możliwości świadczenia usług oraz wyceny infrastruktury elektroenergetycznej. Powyższa tematyka wzbudziła wiele emocji wśród szkolących się i wywołał burzliwą dyskusję panelową.
Przedstawione tematy na szkoleniu są w pracy rzeczoznawcy majątkowego zarówno istotne jak i bardzo skomplikowane. Jak zwykle podczas szkolenia oraz w rozmowach koleżeńskich zabrakło czasu, aby rozstrzygnąć wszystkie problemy, jakie nurtują rzeczoznawców podczas sporządzania opinii.
W wolnych chwilach od zajęć, korzystaliśmy z dobrodziejstw termalnych hotelu Lawendowe Termy, w szczególności z basenu i kompleksu SPA. Spotkanie szybko minęło w ciepłej i rodzinnej atmosferze. Na pożegnanie Prezes wręczył nam Biuletynu Nieruchomości nr 10/2020 (www.biuletyn.nieruchomosci.pl).

Dziękujemy Organizatorom za przygotowanie spotkania, Prelegentom za ciekawe wystąpienia oraz wszystkim Koleżankom i Kolegom za owocne obrady i spotkanie.

Szkolenie w Solcu Zdroju

07 listopad 2018 Dział: Szkolenia

W dniach 11-13 października 2018 roku odbyło się kolejne szkolenie organizowane przez Polskie Towarzystwo Rzeczoznawców Majątkowych. Spotkanie miało charakter półotwarty i zorganizowane było w miejscowości uzdrowiskowej - Solec-Zdrój w hotelu Malinowy Raj.