Artykuł

Jubileusz X- lecia i Walne Zgromadzenie członków PTRM - Uniejów

25 lipiec 2018
Napisała 

W dniach od 14 – 16 czerwca 2018 roku odbyły się obchody jubileuszu 10-lecia Polskiego Towarzystwa Rzeczoznawców Majątkowych połączone z Walnym Zgromadzeniem członków PTRM oraz szkoleniem zawodowym. Spotkanie odbyło się w hotelu „Lawendowe Termy” w Uniejowie.

Nasz wspólny stowarzyszeniowy dorobek - to 10 lat doświadczeń zawodowych, aktywności w środowisku, duża ilość ciekawych merytorycznych dyskusji i spotkań szkoleniowych w tym również otwartych dla szerokiej grupy rzeczoznawców spoza Stowarzyszenia. Zbudowaliśmy przez te lata ogromną bibliotekę wiedzy w postaci raportów, analiz, wycen. Dużym osiągnięciem jest cyklicznie wydawany „BIULETYN NIERUCHOMOŚCI”, w którym znajdują się ciekawe artykuły pisane głównie przez kolegów i koleżanki z naszego Stowarzyszenia. Biuletyn można nabyć za pośrednictwem np. sklepu internetowego na naszej stronie PTRM.
Z okazji Jubileuszu 10-lecia, każdy z członków stowarzyszenia otrzymał jubileuszowe wydanie Biuletynu Nieruchomości oraz pamiątkową, oryginalną statuetkę. Nie zabrakło na niej motta Stowarzyszenia: „ZMIENIAMY SZTUKĘ WYCENY”. Uroczystość uświetnił wspaniały koncert instrumentalno-wokalny i oprawa muzyczna Grupy Auuu z Bydgoszczy.

  • Statua
  • Statua front
  • Tort

Naszym stowarzyszeniowym sukcesem jest również trwanie w przyjaźni i wzajemnym szacunku. Jako zgrana grupa zawodowych przyjaciół, choć czasem o podzielonych zdaniach w szukaniu rozwiązań i kształtowaniu warsztatu wyceny, realizujemy swoje cele w codziennym kontakcie, wspólnej nauce, wzajemnej pomocy i wsparciu.

Zmieniamy zatem sztukę wyceny nieprzerwanie od 2008 r i będziemy to kontynuować.

 

W drugim dniu spotkania odbyło się Walne Zgromadzenie członków PTRM. Na kolejną kadencję (2018-2020) wybraliśmy członków Rady Głównej, Komisji Rewizyjnej i Komisji Dyscyplinarnej.
Do Rady Głównej:
Małgorzata Cebula, Paweł Drelich, Anna Kopertowska, Jarosław Matejczuk, Janusz Przytuła.
Do Komisji Rewizyjnej:
Tomasz BielińskiTomasz Bieliński, Krzysztof KrzywickiKrzysztof Krzywicki, Jan SzczygielskiJan Szczygielski.
Do Komisji Dyscyplinarnej:
Ewa KlonowskaEwa Klonowska, Włodzimierz Paszcza, Robert Sobczak.

W sobotnie przedpołudnie odbyło się szkolenie nt. „Excel w wycenie nieruchomości – wykorzystanie przydatnych skrótów klawiszowych i innych funkcji”. W ramach szkolenia zostały zaprezentowane wybrane funkcje arkusza Excel oraz sposób ich praktycznego wykorzystania w celu optymalizacji naszej pracy związanej z analizą danych z rynku nieruchomości. Szkolenie cieszyło się dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem uczestników szkolenia.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację jubileuszu 10-lecia PTRM a sobotnim wykładowcom: Magdzie i Łukaszowi za wartościowe szkolenie. Wszystkim koleżankom i kolegom dziękujemy serdecznie za przybycie i serdeczną atmosferę.
Do zobaczenia już w październiku.